ویژگی های کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

کمپرسورباد اویل فری ایران کمپرسور

با ویژگی های کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور آشنا شوید

لوگو کمپرسورباد

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور نسل جدیدی از کمپرسورهای صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه در موارد متعددی به وجود کمپرسورها نیاز دارید. فرقی نمی کند در کجا و چه موقعیتی از آن استفاده می کنید. مهم این است که از کوچکترین و جزئی ترین نیازهای روزمره تا استفاده در تولیدات و صنایع مختلف  این کمپرسورها نقش اساسی را ایفا می کنند. علت نامگذاری کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور نیز این است که این کمپرسورها بدون نیاز به روغن کار می کنند وبه دلیل جنس خاص قطعات استفاده شده دران ها نیاز به روغن برای کار کردن ندارند.  فراموش نکنید کمپرسورها به قدری در صنایع و تولیدات مختلف پرکاربرد هستند که تقریبا بدون در نظر گرفتن نقش آنها هر گونه سیستم صنعتی بی معنی و فاقد اصالت و تعریف واقعی به عنوان یک سیستم تولیدی و صنعتی می باشد. در واقع امروزه برای جزئی ترین و کلی ترین کارهایی که انجام می دهید به نوعی با استفاده از انواع کمپرسور به خصوص کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور روبرو هستید. به عنوان مثال برای باد کردن لاستیک اتومبیل تان و یا راه اندازی یک کارخانه صنعتی در هر دو حالت می توانید از کمپرسورها استفاده کنید.

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور چیست؟

به طور کلی کمپرسور دستگاهی است که هوا را طی روند مکش از ورودی مشخصی دریافت نموده که در خروجی ها پس از متراکم و فشرده سازی هوا آن را به فشار بیشتری تبدیل می کند. در واقع  فشار اولیه در مقایسه با فشار به دست آمده بسیار ناچیز است و هدف از تولید کمپرسور نیز تولید همین فشار اضافی می باشد. منظور از فشار دریافتی  به اصطلاح فشار بار و متریک ورودی می باشد که به فشار افزایشی تبدیل می شود. در کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور قابلیت های این دستگاه نسبت به نمونه های مشابه ارتقا پیدا کرده و توانسته است به خصوص در سیستم های نیمه صنعتی و صنعتی جایگزین کمپرسورهای سنگین و روغنی شود. کمپرسورها جز لاینفک بخش بزرگی از صنایع مختلف می باشند. در ادامه این مطلب به صنایع مختلفی که کمپرسورها در آنها بیشترین کاربرد را دارند اشاره می کنیم.

چرا کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور؟

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور نیز که با بهره گیری از توان و خلاقیت مهندسین فنی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد توانسته است در طی مدت زمان کمی به رقیبی جدی برای سایر بندهای موجود در بازار تبدیل شود. به نظر می رسد استفاده  از انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور ضمن ایجاد مزیت های ناشی از روزآمد کردن سیستم های مرتبط با صنایع مختلف از هر نظر بدیل و جایگزین مناسبی برای سایر کمپرسورهای خارجی در بازار داخلی می باشد. همچنین کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور که می توان آن را در گروه کمپرسورهای صنعتی اویل فری نیز به شمار آورد دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که هم حمل و نقل این دستگاه و هم کاربری آن را در موارد مختلف توجیه کرده است. در واقع سایر کمپرسورهای موجود فاقد بازدهی و کارایی مطلوب از این نظر هستند. به طور کلی رشد صنایع در گرو ارتقای تجهیزات و ماشین آلات مختلف و مرتبط با صنایع مختلف از قبیل انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور می باشد. از همین رو امروزه برای تجهیز صنایع و خطوط تولید برنامه ریزی های مناسبی صورت گرفته است. در موارد مختلفی کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور با ابعاد و نیز وزن مناسب توانسته است بازخورد مناسبی را از جانب صاحبان صنایع در پی داشته باشد. توصیه می کنیم اگر هنوز قصد دارید تا در خصوص ویژگی های انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور اطلاعات بیشتری کسب کنید حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاربردهای مختلف کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور از زمره کمپرسورهایی محسوب می شود که در موارد مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و کاربردهای متعددی دارد. اصولا به دلیل قرار گرفتن این کمپرسورها در گروه کمپرسورهای صنعتی و نیمه صنعتی می توان آن را یک محصول پرکاربرد به شمار آورد که قابلیت های مختلفی را برای صنایع مختلف دارد. برخی از این کاربردها عبارتند از:

کاربرد کمپرسور باد در صنایع:

برخی از صنایعی که از کمپرسورها به طور کلی و یا کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور استفاده می کنند عبارتند از:

صنایع خودروسازی: نیاز به تولید قطعات خودرو هم در بخش مونتاژ و هم در بخش های جانبی موجب شده است تا از کمپرسورهای مختلفی در این بخش ها استفاده شود. به دلیل کاربردهای انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در صنایع خودروسازی به خصوص در تزریق و پاشش رنگ خودرو از این کمپرسورها استفاده می شود.

صنایع پتروشیمی و معادن: یکی دیگر از کاربردهای انواع کمپرسور موجود استفاده از این دستگاه در صنایع فرآوری پتروشیمی می باشد. به جهت سهولت و امکان جابجایی انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور استفاده از این کمپرسورها در این صنایع در اولویت قرار دارد. معادن نیز از جمله صنایعی به شمار می رود که انواع کمپرسورها در آن نقش برجسته ای را ایفا می کنند.

صنایع شیمیایی: یکی دیگر از کاربردهای انواع کمپرسور و به خصوص کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در صنایع شیمیایی می باشد. مواد تولید شده در این صنایع همواره رو به افزایش می باشد. از طرفی حساسیت و حجم بالای تولیدات شیمیایی استفاده از انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور را توجیه می کند.

صنایع حمل و نقل: از انواع کمپرسورها در تجهیزات و ناوگان های مختلف دریایی از قبیل نفتکش ها و کشتی های سیاحتی، خطوط هوایی و نیز خطوط ریلی استفاده می شود. نقش کمپرسورها در این صنایع بیشتر نقش هوادهی، تهویه و نیز خنک کنندگی سیستم های مختلف حمل و نقل می باشد.

صنایع تاسیساتی: یکی از صنایع تاسیساتی که انواع کمپرسور در آنها نقش چشمگیری دارد صنایع تاسیساتی از جمله صنعت گاز می باشد. اهمیت و حساسیت این صنعت موجب شده است تا کمپرسورها در بخش بزرگی از صنعت گاز مورد استفاده واقع شود و جوابدهی مطلوبی را نیز در پی داشته باشد.

صنایع بسته بندی: نیاز به فشار هوای مناسب توسط انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در صنایع بسته بندی موجب شده است تا این دستگاه در این صنایع نقش اساسی و چشمگیری را ایفا کند. در واقع بدون وجود کمپرسور مذکور این صنایع عملا فاقد کارایی و بازدهی لازم می باشند.

همچنین صنایع دفاعی، صنایع نساجی، مواد غذایی و نیز سایر صنایع تولیدی از جمله سایر مواردی هستند که کاربرد انواع کمپرسورها و در مواردی کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور نیز در آنها امری انکار ناپذیر است. با این وجود همچنان کمپرسورها مکمل به نوعی یکی از اصلی ترین بخش های این صنایع برشمرده می شوند.

کاربرد کمپرسورباد در مشاغل فنی و خانگی

رنگ کاری: به دلیل نیاز به حجم فشار هوای مناسب از این کمپرسورها در رنگ کاری مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ کاری می تواند در منازل انجام گیرد و یا  به صورت صنعتی و نیمه صنعتی و در محل تولید قطعات مختلف رنگ پذیر انجام گیرد. همچنین قابلیت جابجایی مخازن و سیلندرهای مربوطه این توانایی را در انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور بیشتر افزایش داده است.

 

مکانیک فنی: کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در مکانیک خودرو نیز کاربردهای متفاوتی دارد. همانطور که اشاره شد از تمیز کردن و پاکسازی موتور خودرو که ساده ترین کاربرد این کمپرسور به شمار می رود تا باد کردن لاستیک ها و یا سایر تعمیرات فنی از این دستگاه استفاده می شود.

برش کاری یا حکاکی: نقش کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور صرفا محدود به موارد فوق نبوده بلکه در انواع حکاکی و برش کاری نیز از آن استفاده می شود. در واقع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور یک دستگاه پرکاربرد می باشد که توانسته است به خصوص در حکاکی سرعت و دقت کار را افزایش دهد.

همچنین انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در مشاغل خانگی و تولیدات صنایع دستی با حجم کم نیز می تواند استفاده شود. اصولا وجود کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور به دلیل وزن کم و جابجایی آسان یکی از دلایل استفاده از آن در مشاغل خانگی می باشد.

روش کار کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

همانطور که در مباحث قبلی نیز به این موضوع اشاره شد هوا پس از ورود به مخزن اصلی کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور فشرده سازی شده تا در نهایت به شکل هوای پر فشار به بیرون از محفظه و خروجی کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور راه پیدا کند. البته کمپرسورهای بدون روغن نیز از این حیث به انواع کمپرسورهای صنعتی اویل فری و یا کمپرسورهای بدون روغن نیمه صنعتی تقسیم می شوند. اصولا کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور از نوع پیستونی آن بیشتر رواج داشته که در این نوع کمپرسورها از طریق حالت رفت و برگشت پیستون با فشار زیاد و ایجاد خلا انجام می شود. کار هواگیری و خروج هوای پرفشار از ورودی و خروجی های مشخصی در این نوع کمپرسورها انجام می گیرد. مسدودسازی شیر ورودی و هدایت جریان هوا و ذخیره آن در مخزن مربوطه یا به اصطلاح مکش آن در شرایطی کاملا عاری از هر گونه آلودگی و یا باکتری انجام می گیرد و به همین منظور گزینه بسیار مناسبی برای مشاغل سلامت محور از قبیل دندانپزشکی یا ساخت تجهیزات پزشکی می باشد. در واقع کمپرسورهای دندانپزشکی یا داروسازی به دلیل وجود فیلترهای ضد  غبار در ورودی آن نیز از این طریق به دندانپزشکان یاری می رسانند. البته لازم است تا در زمان تهیه این دستگاه به کاربردها و خصوصیات فنی و فیزیکی آن حتما توجه شود و متناسب با نوع کارکردی که از این دستگاه انتظار دارید انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور را انتخاب کنید. قطعا با خرید کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور که یک محصول صد در صد ایرانی و تولید ملی می باشد از خرید خودتان راضی خواهید بود. با این وجود لازم است تا ضمن توجه به کارکردهای کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور نکات دیگری را به منظور  تهیه و خرید این محصول در نظر داشته باشید. شما با رعایت و در نظر گرفتن این موارد می توانید در این زمینه خرید موفقی را تجربه کنید.

معرفی اجزای کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور از قطعات مقاوم در مقابل خوردگی و ساییدگی تشکیل شده است. در اغلب موارد جنس پره ها و نیز قطعات داخلی از مواد مرغوب ضد اکسیداسیون و زنگ زدگی انتخاب می شوند تا در برابر شرایط مختلف محیطی بتوانند مقاومت مناسبی داشته باشند. به طور کلی کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور از قطعات و اجزای مختلفی تشکیل شده اند که هر یک وظایف مشخصی را در این دستگاه بر عهده دارند. کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور یک محصول کاملا ایرانی می باشد و از همین رو مواد و متریال های مورد استفاده در این دستگاه نیز کاملا داخلی می باشد. بنابراین به شما مژده می دهیم که با خیال راحت می توانید این دستگاه را در هر یک از صنایع مورد استفاده قرار دهید. دوام و ماندگاری قطعات این محصول به تعهد و تلاش متخصصان کشورمان در این زمینه پیوند خورده است.

1-کلید قطع کن تنظیم کننده هوای ورودی کمپرسورباد

یکی از اجزای بسیار مهم کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور کلید قطع کن می باشد. کلیدقطع کن معمولا در کنار گیج فشار کمپرسور قرار گرفته است. کلید قطع کن کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور قادر است تا زمانی که هوای داخل مخزن به حد اشباع می رسد جریان هوا را قطع کند. کلید قطع کن همچنین تنظیم کننده جریان هوای ورودی به شمار می رود. در واقع کلید قطع کن نسبت به حجم هوای ورودی به صورت اتوماتیک عکس العمل نشان می دهد و با کنترل کردن هوای ورودی در صورت لزوم  نسبت به قطع آن در زمان معین اقدام می کند. این کار البته توسط یک نوع شیر متصل برقی به آن انجام می گیرد. ورود هوای اضافی در صورتی که کلید قطع کن معیوب باشد می تواند به کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور ضربه بزند و از همین رو لازم است تا در تست و عیب یابی دستگاه به صورت دوره ای به این موارد توجه کافی مبذول شود. کلید قطع کن به عنوان یکی از اجزای اصلی کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در تنظیم فشار هوا نقش اساسی دارد و به همین دلیل لازم است تا از سلامت آن همواره اطمینان حاصل کنید. بدون اطمینان داشتن از سلامت کلید قطع کن هرگز اقدام به روشن کردن کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور نکنید چرا که ممکن است دستگاه آسیب ببیند.

2- فیلتر ورودی و خروجی هوای کمپرسورباد

یکی دیگر از قطعات انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور فیلتر ورودی و خروجی  هوا  یا فیلتر هوای مکش می باشد. این فیلترها وظیفه پاکسازی هوای ورودی و گرد و خاک محیط را بر عهده دارد. به عبارت دیگر فیلتراسیون کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور موجب می شود تا ضمن دوام و ماندگاری این دستگاه از آسیب دیدن سایر قطعات آن نیز جلوگیری شود. همانطور که از نام این قطعه از کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور مشخص است این فیلتر در بخش جلویی دستگاه و جایی که هوا از آنجا وارد مخزن می شود قرار می گیرد فیلتر دیگر نیز که فیلتر خروجی نامیده می شود در قسمت خروجی و تخلیه هوا قرار می گیرد. وظیفه این فیلترها این است که ضمن پاکسازی هوا مانع ورود مواد مزاحم و مخرب به داخل مخزن شود. البته تمیز کردن فیلتر ورودی و فیلتر خروجی یکی از کارهایی است که لازم است توسط تعمیرکاران و سرویسکاران مجرب انجام گیرد. در واقع وجود ذرات اسیدی در محیط های مختلف صنعتی می تواند به قطعات داخلی انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور آسیب بزند. از آنجا که تولید و ایجاد هوای فشرده مستلزم عدم وجود نقایص در سیستم می باشد لازم است تا  قطعات داخلی کمپرسور خشک و سالم بمانند. بنابراین حفظ و مراقبت از فیلتر کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور از هر نظر حائز اهمیت زیادی می باشد. از جمله مواردی که باید حتما به خاطر بسپارید و فراموش نکنید تمیز کردن این فیلترها در هر دو بخش ورودی و خروجی کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور می باشد. اگر لازم باشد می توانید تاریخ تست مربوطه را حتما یادداشت کنید و در فواصل معینی که توسط تعمیرکاران مجاز به شمار یادآوری می شود تمیز کردن و پاکسازی فیلترهای ورودی و خروجی را انجام دهید.

3- مخزن کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

انواع مخزن کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در ظرفیت های مختلفی تولید شده و با توجه به نوع کاربردی که برای کاربران دارند این ظرفیت ها نیز متغیر است. به طور کلی از انواع مخازن کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور به منظور نگهداری و حفظ هوای ورودی و نیز هوای فشرده تولید شده توسط کمپرسور استفاده می شود. این مخازن به صورت استاندارد و از ورقه های فلزی مقاوم در برابر شرایط و عوامل محیطی از قبیل رطوبت و تغییرات آب و هوایی ساخته شده اند. همچنین خاصیت ضد زنگ زدگی و سایش نیز از جمله ویژگی های مخازن انواع کمپرسورهای صنعتی اویل فری می باشند. این مخازن در برابر فشار هوای متراکم نیز مقاومت داشته و می تواند با توجه به ضخامت بدنه میزان مقاومت این بخش اساسی از کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور را نیز افزایش دهید. در صورت وجود هرگونه نوسانات فشار هوا و یا خروج بی هنگام هوای داخل مخازن حتما باید به سرویس کاران مجرب و مجاز اطلاع داده شود تا رفع عیب و تعمیرات مربوطه انجام گیرد. البته با وجود آن که این مخازن در برابر انواع شرایط محیطی به نوعی مقاوم می باشند ولی متخصصین فنی توصیه می کنند که بهتر است از نگهداری طولانی مدت در معرض رطوبت یا  آفتاب جلوگیری شود.

4-سیستم خنک کننده کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

وجود سیستم خنک کننده در سیستم های کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور موجب می شود تا سلامت قطعات مختلف این دستگاه به نوعی تامین و تضمین شود. اصولا الکترو موتور یا قسمت های مکانیکی کمپرسور بدون روغن درحین کار طولانی مدت گرم شده و در صورتی که تهویه مناسب بدین منظور انجام نشود امکان آسیب دیدن دستگاه یا هر یک از اجزای آن وجود دارد. وظیفه ای که فن خنک کننده کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور بر عهده دارد حفظ و دوام این دستگاه است. توصیه می شود حتما در تست های دوره ای و تعمیرات مختلف از سالم بودن سیستم خنک کننده کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور نیز اطمینان حاصل شود. معمولا در سیستم های خنک کننده قدیمی از گردش آب حول قطعات کمپرسور به عنوان خنک کننده استفاده می شود. در نمونه های جدید کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور این مشکل نیز رفع گردیده یا بهتر است بگوییم ارتقا پیدا کرده و از فن پنکه ای خنک کننده برای خنک کردن سیستم استفاده می شود. توجه داشته باشید که تهویه و خروج هوای گرم می تواند موجب دوام محصول شود.

5-دریچه ورودی و تخلیه کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

این دریچه ها به منظور پر کردن یا انباشتن مخزن دستگاه و خروج آن در زمان استفاده تعبیه شده اند. پس از انجام هواگیری لازم دریچه ورودی بسته می شود که این کار توسط شیر برقی متصل انجام می شود و از ورود هوای اضافی به داخل مخزن جلوگیری می شود. پس از این مرحله نیز دریچه تخلیه خروجی می تواند حجم مناسبی از هوای فشرده تولید شده را با توجه به نوع و میزان استفاده شما از کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور را در اختیار کاربران قرار دهد. لازم است تا از مسدود شدن دریچه های ورودی و نیز خروجی هوا در انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور اطمینان پیدا کنید.

6-سوپاپ اطمینان کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

سوپاپ اطمینان در واقع یک نوع سوپاپ یکطرفه فنردار می باشد که به شکل یکی از قطعات جانبی روی مخزن قرار گرفته است. وظیفه سوپاپ کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور این است که در زمان افزایش غیر طبیعی جریان موجب قطع هوای اضافی و خروجی از مخزن شود. در این شرایط سوپاپ اطمینان کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور موجب می شود تا مخزن دچارنشتی نشود و مشکلاتی را برای اماکن یا افراد حاضر در محل ایجاد نکند. در واقع سوپاپ اطمینان یکی از مهم ترین اجزای  کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور می باشد که موجب امنیت دستگاه می شود. عملکرد و مکانیسم سوپاپ اطمینان به این صورت است که در زمان فشار تحتانی به صفحه کلید یا سوپاپ اطمینان فنر سوپاپ مذکور منقبض شده و هوای اشباع شده و متراکم اضافی را به بیرون پرتاب می کند و بدین ترتیب خطر سوراخخ شدن ویا نشتی را رفع می نماید. یکی از قطعات جانبی که نصب آن روی انواع کمپرسور بدون روغن بسیار ضروری می باشد سوپاپ اطمینان می باشد. سوپاپ اطمینان کمپرسور همچنین در دو نوع ثابت و متغیر موجود می باشند. لازم است تا سوپاپ اطمینان بر اساس قطر، اندازه و دبی سیستم مورد روی انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور نصب و مورد استفاده قرار گیرد. البته در انواع کمپرسور های تولیدی شرکت ایرا کمپرسور غالبا غیر از سوپاپ اطمینان خارجی یک نوع سوپاپ اطمینان داخلی نیز قرار دارد که در صورت عملکرد نامناسب یا وجود نقص در سوپاپ اطمینان بیرونی این نوع سوپاپ نیز وارد عمل شده و کار سوپاپ خروجی را تکمیل می کند.

7- تابلو برق یا جعبه برق کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

به طور کلی زمانی که از الکتروموتور کابل سه رشته ای  به مقصد کنداکتور خارج می شود تا به این قطعه متصل شود. از جریان الکتریکی ورودی  نیز یک کابل چهار رشته ای وارد جعبه یا تابلو برق کمپرسور می شود. به ترتیب هر سه فاز مربوطه را در زیر کلید مینیاتوری که از قبل در جعبه برق تعبیه شده است وارد می کنیم. در ضمن لازم است تا یک رشته سیم آبی رنگ را به ترمینال  نول زیر کلید مینیاتوری وصل کنیم. کلیدها باید در حالت روشن یا شماره 1 قرار گیرند سپس درب جعبه یا تابلو برق کمپرسور را می بندیم و استارت روی جعبه را می چرخانیم. این روش کار مختصر استفاده از تابلو یا جعبه برق کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور می باشد. در واقع سیستم برق رسانی و تغذیه نیرو بدون سیم کشی اصولی یا بهره مندی از جعبه برق استاندارد عملا غیر ممکن است. بنابراین حفظ و دوام کمپرسور ایران کمپرسور در گرو امنیت جریان برق رسانی می باشد. این کار به خودی خود ضمن حفظ امنیت می تواند دوام و ماندگاری کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور را نیز تضمین کند.

8-بلوک اویل فری کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

ارتفاع سیلندر در انواع بلوک های کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور تابعی از ولتاژ مصرفی می باشد. این ارتفاع در انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور 550 وات معادل 5.5 سانتیمتر می باشد. همچنین ارتفاع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور 750 وات برابر با 7.8 سانتی متر می باشد.

نکته: قدرت موتور در کمپرسور های نیمه صنعتی اویل فری 1hp تا 2 hp اسب بخار می باشد در حالی که قدرت موتور در کمپرسورهای صنعتی بیشتر بوده و به 2 hp تا 4 hp نیز می رسد. به طور کلی انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور دارای وتورهای قدرتمند بسیار مناسبی برای مصارف نیمه صنعتی و صنعتی می باشد.

البته کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور دارای قطعات متعدد دیگری نیز می باشد که از ذکر تک تک این قطعات خودداری می کنیم و صرفا به ذکر برخی از مهمترین قطعات موجود در آن بسنده می کنیم. در برخی مدل های کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور چرخ های کمپرسور به منظور جابجایی دستگاه نیز تعبیه شده اند. همچنین قطعات مختلفی از قبیل  نشانگر درجه باد، دسته آهنی به منظور سهولت حمل و نقل، رگلاتور و… نیز وجود دارد که موجب شده است تا همواره کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور به عنوان یکی از بهترین نمونه های موجود از بین سایر کمپرسورهای صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی  معرفی گردد.

چرا باید از انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور استفاده کنیم؟

کاربردهای گسترده کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در صنایع غذایی و یا صنایع داروسازی و پزشکی موجب شده است تا انواع کمپرسورهای مذکور در حجم و ظرفیت های مشخصی در این زمینه به کار گرفته شوند. همانطور که از عنوان این دستگاه مشخص است عدم نیاز به روغنکاری در آن می تواند از آلودگی و سایر مشکلات که به خصوص در زمان روغنکاری به وجود می آید جلوگیری کند. این موضوع به خصوص در صنایع غذایی و صنایع پزشکی به دلیل حساسیت های ویژه ای که به سلامت محصولات داده می شود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از طرفی این قضیه می تواند بر روند تولیدات سلامت محور و ایمنی مواد غذایی نیز تاثیر مستقیمی داشته باشد. از طرفی وجود کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور موجب می شود تا از نظر کیفی نیز این محصولات بتوانند در جایگاه مناسبی قرار گیرند و بازخوردهای مناسبی را از جانب مشتریان به همراه داشته باشند. اصولا کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور با وزن کم و نیز توانایی انتقال آن در مکان های مختلف می تواند گزینه به مراتب قابل دسترس و از هر نظر برای تولید کنندگان در مقایسه با سایر کمپرسورها مقرون به صرفه تر باشد. دلایل متعددی برای استفاده از کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور وجود دارد که می تواند لزوم به کارگیری این دستگاه را در سیستم های مختلف توجیه کند. در ادامه سعی می کنیم تا دلایل و ویژگی های مختلفی را که می تواند خرید کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور را از  نظر صرفه های اقتصادی و بازدهی تولیدی توجیه کند مطرح کنیم.

کمپرسورهای دندانپزشکی

یکی دیگر از انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور, کمپرسورهای دندانپزشکی می باشند. کمپرسورهای دندانپزشکی به دلیل عاری از روغن بودن  و نیز حساسیت  این شغل از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. این کمپرسورها در گروه کمپرسورهای اویل فری قرار می گیرند. انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور که مختص دندانپزشکی تولید و در بازار عرضه می شوند ابعاد مختلف و نیز ظرفیت های متفاوتی دارند. انواع کمپرسورهای دندانپزشکی در ظرفیت های 30 لیتری، 40 لیتری و 80 لیتری تولید می شوند. این کمپرسورها همچنین به شکل افقی و یا عمودی با توجه به نیاز کاربر در بازار ارائه می شوند. لازم به ذکر است ابعاد مخازن افقی وعمودی برای ظرفیت های مختلف متفاوت می باشد. شاخصه دیگری که انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور و به خصوص کمپرسورهای دندانپزشکی دارند قیمت مناسب این دستگاه می باشد.  در ضمن کیفیت هوای تولید شده توسط این کمپرسورها از هر نظر به منظور استفاده در دندانپزشکی مناسب می باشد. کمپرسورهای تولید کشورهای خارجی همواره از قیمت بیشتری در مقایسه با کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور برخوردار هستند. ضمنا کمپرسورهای دندانپزشکی تولید داخلی از هر نظر می تواند سرویس دهی مناسبی را از جانب مراکز نصب و تعمیرگاه های مجاز دریافت نماید. دقت کنید تا در هنگام خرید انواع کمپرسورهای دندانپزشکی نمونه های جعلی و بدون کیفیت را که از مبدا ناشناس وارد کشور می شود خریداری نکنید. بهتر است در این زمینه از مشاورین خرید کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور استفاده کنید.

پیش شرط های خرید کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

برای تهیه و خرید کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور لازم است تا ابتدا مواردی در نظر گرفته شود برخی از این موارد که می توانند نقش تعیین کننده ای در انتخاب کمپرسور مربوطه داشته باشند را می توان اینطور بیان کرد:

در نظر گرفتن سطح توقعات خریدار از کمپرسور با توجه به کاربردهای متفاوت دستگاه

توجه به شرایط محیطی که کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در آن موقعیت قرار می گیرد از قبیل دمای محیط یا میزان رطوبت موجود

در نظر گرفتن عوامل موثر در محیط های تولیدی از قبیل سر و صدای آزار دهنده یا تکان ها و لرزش های بیش از حد

قیمت خرید انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

مطمئنا با در نظر گرفتن شرایط موجود می توانید این محصول را متناسب با نیازهای خودتان خریداری نموده و از کارایی و بازدهی مطلوب آن در محیط های مختلف بهره مند شوید.

مزیت های کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در مقایسه با سایر مدل های موجود در بازار فروش دارای مزیت ها و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. این مزیت ها متمایز کننده این کمپرسور از سایر برندهای معتبر بوده که مهمترین آنها عبارتند از:

 • کیفیت عالی هوای تولید شده
 • فاقد هر گونه صدا و یا لرزش
 • تنوع در ظرفیت و ابعاد
 • جابجایی آسان
 • سهولت نصب و تعمیر
 • ایمنی و سلامت
 • قابلیت ارتقا
 • قیمت مناسب
 • عدم نیاز به روغن
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • گارانتی مناسب

برای شناخت ویژگی های بیشتر این دستگاه به تشریح بیشتر این ویژگی ها می پردازیم.

کیفیت عالی هوای تولید شده توسط کمپرسورباد ایران کمپرسور

انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور به دلیل برخورداری از سرعت بالا در هوادهی مناسب توانسته است به یکی از گزینه های جایگزین برای سایر سیستم های مشابه در مشاغل صنعتی و نیمه صنعتی تبدیل شود. میزان باد فشرده خروجی و توان مکش بالای انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور می تواند از هر نظر جوابگوی کاربران در صنایع مختلف باشد.

فاقد هر گونه صدا و یا لرزش

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور به گونه ای طراحی شده است که فاقد هر گونه صدای مزاحم و یا تکان ها و لرزش های مختلف باشد. این نکته یکی از مزیت های مهم در محیط کار به شمار می رود. اصولا هر گونه سر و صدای اضافی می تواند اثرات نامطلوبی را در این محیط ها برجا بگذارد. از همین رو در کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور  به عنوان جدیدترین کمپرسورهای موجود در بازار این ویژگی از هر نظر مورد توجه قرار گرفته است.

تنوع در ظرفیت و ابعاد

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در ابعاد و اندازه های مختلفی با توجه به نیاز کاربران تولید و طراحی شده است. بنابراین از این حیث دارای تنوع مناسبی می باشد. همچنین ظرفیت مخازن کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور نیز متفاوت می باشد. انتخاب و بهره گیری از مشاوره خرید در این زمینه نیز می تواند راهگشا باشد.

جابجایی آسان

به دلیل وزن کم کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور می توان به آسانی این دستگاه را در محیط های مختلف جابجا کرد. در مواردی برای این دستگاه ها از چرخ های مخصوص نیز استفاده می شود که توانایی تحمل وزن دستگاه را دارند و از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

سهولت نصب و تعمیر

انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور به راحتی قابل نصب و استفاده است. همچنین می توان در طی دوره های مشخصی که سرویس کاران مجاز تعیین می نمایند نسبت به تست و بازبینی های دوره ای این دستگاه نیز اقدام نمود. این کار موجب جلوگیری از استهلاک دستگاه می شود.

ایمنی و سلامت

وجود سوپاپ های اطمینان و نیز مخازن مقاوم موجب شده است تا کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور حداقل خطرات جانبی را به همراه داشته باشد. عدم استفاده از روغن در روانکاری قطعات کمپرسور و همچنین عدم استفاده از گازهای مضر و آلاینده ایمنی و سلامت کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور را از هر نظر تضمین کرده است.

قابلیت ارتقا

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور به گونه ای طراحی و تولید شده است که در صورت وجود تغییرات و یا ارتقای محصول بتوان آن را منطبق با سایر سیستم های کارآمد ارتقا بخشید. از همین رو کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور یک استثنا در بین سایر کمپرسورها به شمار می رود.

قیمت مناسب

یکی از اساسی ترین مواردی که می تواند در انتخاب مشتریان انواع کمپرسورها تاثیر داشته باشد قیمت خرید این محصول است. کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور از این نظر دارای قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با نمونه های مشابه می باشد.

صرفه جویی در مصرف انرژی

کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور کمترین میزان انرژی را دریافت نموده و به بیشترین بازدهی موجود تبدیل می کند. از این نظر می توان این دستگاه را منطبق با نیازهای روز دانست که از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و هزینه چندانی به کاربران تحمیل نمی کند. این کار همچنین موجب کارایی بیشتر محصول شده و همچنین استهلاک دستگاه را نیز به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

گارانتی مناسب

شما می توانید با استفاده از گارانتی و ضمانتنامه های معتبری که در زمان خرید انواع کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور در اختیار شما قرار می گیرد تا سال ها به راحتی از این دستگاه استفاده کنید. به طور معمول ضمانت نامه ها و گارانتی کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور از یک سال و بیشتر را شامل می شود.

نکته:

فراموش نکنید شما با بهره گیری از خدمات پس از فروش و نیز استفاده از تست های دوره ای کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور می توانید عمر مفید این دستگاه را بالا ببرید. بنابراین حفظ و نگهداری کمپرسور بدون روغن ایران کمپرسور  از هر نظر در اولویت قرار دارد.

برگشت به بالا
0 : 0 : 0
مدير فني: ٠٩٣٦١١٥١٦٨٥
مدير فروش: ٠٩١٥٣٣٣٣٥٣٣
دفتر مركزي: ٠٥١٣٨٥٩٥٣٣٣
پشتيباني سايت: ٠٩١٥١٥١٥١٥٤
واحد گارانتي و خدمات: ٠٥١٣٨٥٤٣٣١١